آسانسور کاتالوگ تامین کنندگان درباره ما ارتباط با ما فروشگاه ورود کاربران ثبت نام کاربران
بستن گروه بندی محصولات

فلکه هرزگرد آسانسور

نویسنده : مدیر سیستم ۱۸:۰۶:۱۸ ۱۴۰۰/۰۵/۳۱

فلکه هرزگرد آسانسور

فلکه هرزگرد آسانسور چیست و چه کاربردی دارد؟

این نوع از محصولات در چه استانداردهایی تولید می شوند؟

در خرید آنها لازم است چه نکاتی را در اولویت قرار دهیم؟

بهترین فلکه هرزگرد کدام است؟

مهمترین مشخصات و ویژگی های این نوع از محصولات چیست؟

برای یافتن پاسخ سوالات یاد شده، با ما همراه باشید. وظیفه فلکه هرزگرد آسانسور آن است که سیم بکسل را به داخل چاه بالابر هدایت دهد.

جنس این نوع از محصولات معمولا از چدن است و کارایی آن ها با توجه به استانداردهایی که برای ساخت شان در نظر گرفته ایم، می تواند متفاوت باشد.

شرکت های مختلفی هستند که در تولید فلکه هرزگرد آسانسور با کارایی و کیفیت متفاوت فعالیت دارند و بر این اساس هزینه ی درخواستی برای آنها متفاوت است.

به منظور خرید فلکه هرزگرد حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت و کارایی آن مطمئن باشید زیرا هرگونه سهل انگاری در این زمینه، سیستم تعلیق آسانسور را با مشکل مواجه خواهد کرد.

انواع فلکه هرزگرد آسانسور

فلکه هرزگرد آسانسور دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام از آنها با توجه به استانداردهای آسانسور می تواند متفاوت باشد. به منظور انتخاب فلکه هرزگرد آسانسور مناسب لازم است مشخصات و کارایی آنها را به خوبی بدانید و سپس با توجه به شرایط گزینه ی مناسبی را در اولویت قرار دهید.

این نوع از محصولات بر اساس شیار و قطری که تولید می شوند، در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. هر یک از انواع آن میتواند در شرایط ویژه ای گزینه مناسبی در نظر گرفته شود.

فلکه هرزگرد  به عنوان بخشی از سیستم تعلیق آسانسور به همراه سایر اجزا می تواند حرکت روان و ایستایی آن را به وجود آورد.

این محصول با توجه به سایز و اندازه ی شیار در انواع مختلف تولید و طراحی می شوند. استانداردهای خاصی برای تولید این محصولات در دست است، در شرایط گوناگون با توجه

به نوع سیستم تعلیق آسانسور می توان نمونه هایی با کارایی مختلف و ابعاد گوناگون طراحی کرد. یک دسته بندی کلی برای فلکه هرزگرد به صورت زیر می باشد:

فلکه هرزگرد انحرافی
فلکه هرزگرد ثانویه

نمونه هرزگرد های ثانویه در زیر موتور جا داده می شوند، در حالی که نمونه های دیگر به منظور هدایت و تغییر جهت سیم بکسل مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به کاربرد و کارایی می توان هر یک از انواع ان را در اولویت قرار داد. سطح بیرونی این نوع از محصولات باید به گونه ای باشد که سختی کافی داشته ، در غیر این صورت ایمنی  آن قابل اطمینان نخواهد بود. زمانی که فلکه هرزگرد دچار خوردگی باشد ، نیازمند فرایند تعویض آن هستیم.

البته در برخی از شرایط استثنایی نیز ممکن است که بلبرینگ فلکه دچار ترک باشد در این صورت نیز تعویض فلکه هرزگرد در اولویت قرار می گیرد.

اگرچه امکان تعویض بلبرینگ را نیز داریم ولی بیشتر کارشناسان بر این باورند که تعویض فلکه می تواند به صرفه تر باشد. این نوع از فلکه ها در مقایسه با فلکه اصلی به سرعت دچار خوردگی می شوند زیرا ذاتا نرم می باشند. اقدامات تعویض را حتما به افراد کاردان و با تجربه بسپارید.

فلکه هرزگرد و تعداد آن در آسانسورهای با موتور گیربکس در آسانسورهای گیربکس معمولا از دو تا فلکه هرزگرد آسانسور استفاده می شود، ولی در نمونه های گیربکس ممکن است دو تا 4 تا از این تجهیزات در اولویت قرار گیرد.

فلکه های هرزگرد در آسانسور های گیربکسی نیز با توجه به قطر و شیار مد نظر به این صورت می باشد:

قطر فلکه هرزگرد

فلکه هرزگرد 4 شیار آسانسور
فلکه هرزگرد 4 شیار 32 سانتیمتر
فلکه هرزگرد گیربکس 5 شیار 32 سانتیمتر
فلکه هرزگرد موتور 6 شیار 32 سانتیمتر
فلکه هرزگرد دارای 4 شیار 40 سانتیمتر
فلکه هرزگرد موتور گیربکس دارای 5 شیار 40 سانتیمتر
فلکه هرزگرد 6 شیار 40 سانتیمتر
فلکه هرزگرد 4 شیار 44 سانتی متر
فلکه هرزگرد موتور گیربکس دارای 5 شیار 44 سانتی متر
فلکه هرزگرد گیربکس دارای 6 شیار 44 سانتی متر

مشخصات فلکه هرزگرد

مشخصات ویژه ای که برای فروش فلکه هرزگرد آسانسور در نظر گرفته می شود معمولا بر اساس قطر، شیار و جنس این محصولات می باشد.

قبل از خرید حتما با توجه به استانداردهای آسانسور مد نظر، از مشخصات فلکه هرزگرد برای آسانسور آگاه شوید در این صورت می توانید نمونه های مناسب را خریداری کنید.

در صورتی که در انتخاب این محصولات دچار تردید هستید، می توانید از مشاوره رایگان ارائه شده توسط کارشناسان بخش فروش ما بهره مند شوید. ما اینجا هستیم تا شما محصول مطمئن و با کیفیت را خریداری کنید.

بهترین نوع فلکه هرزگرد برای آسانسور

فلکه هرزگرد با توجه به استانداردهایی که برای ساخت آنها و تجهیزات مختلفی که برای طراحی آنها در نظر گرفته می شود، دارای کارایی متفاوتی هستند.

ممکن است قبل از خرید بپرسید که بهترین فلکه آسانسور کدام است؟ شرکت ما به عنوان یکی از بهترین برندهای موجود برای تولید فلکه هرزگرد مفتخر آن است که در همه ی این سال ها توانسته  با ارائه ی محصولات عالی و با کیفیت در خدمت شما عزیزان باشد.اعتماد شما، سرمایه ما است به همین دلیل در تلاش هستیم

تا بتوانیم با ارائه ی مرغوب ترین محصولات، رضایت شما عزیزان را به دست آوریم. اطلاعات کامل در مورد هر یک از انواع فلکه هرزگرد آسانسور را می توانید از طریق

تماس با شمارهه ای موجود به دست آورید.

نمونه های مختلفی را می توانید در اولین صفحه ی وب سایتمان مشاهده کنید، اطلاعات در مورد مشخصات و قیمت آنها نیز درج شده است. با ما محصول اصل و مرغوب را به قیمت مناسب خریداری کنید، هدف ما، رضایت شما عزیزان می باشد.

تعویض این قطعه آسانسور

تعویض فلکه هرزگرد از دیگر نکاتی می باشد که کاربران همواره دغدغه های خاصی دارند، این نوع از وسیله ها به مرور زمان در اثر شرایط مختلف ممکن است کارایی خود را از دست دهند، در این صورت مجبور هستیم گزینه ی تعویض را هدف قرار دهیم. خوردگی فلکه هرزگرد از مهمترین نکاتی می باشد که در استفاده از این محصولات باید در نظر گرفته شود.

عوامل متفاوتی می تواند سبب خوردگی آنها گردد. در سرویس های دوره ای کارشناسان مربوطه باید ارزیابی دقیق از کیفیت و کارایی فلکه انجام دهند تا مطمئن شوند، هيچ گونه خطري درپيش نيست. در صورت نياز نيز بايد اقدامات تعويض انجام شود.

تعويض اين نوع از تجهيزات را به افراد كاردان و با تجربه در اين زمينه بسپارید. هرگز به منظور پرداخت هزینه ی کمتر، از محصولات نامرغوب استفاده نکنید زیرا در صورت به وجود آمدن  هرگونه مشکل مجبور به پرداخت هزینه ای گزاف واهید بود. در صورتی که فلکه هرزگرد اصلی را خریداری کنید، با نگهداری و مطلوب و ایجاد شرایط مناسب برای آنها می توانید طول عمر مفید این تجهیزات را افزایش دید.

راهنمایی کامل در مورد شرایط بهینه برای نگهداری آنها در اختیار شما قرار می گیرد. فقط لازم است دستورالعمل ها مربوط به نصب فلکه هرزگرد به طور کامل در نظر گرفته شود در غیر این صورت ایجاد هر گونه آسیب، محتمل است.

با ما محصولات اصل و با کیفیت را خریداری خواهید کرد.

خرید فلکه هرزگرد

به منظور خرید فلکه هرزگرد اینک گزینه ی خرید آنلاین را نیز فعال کرده ایم تا کاربران عزیزمان بتوانند در هر نقطه از کشور که باشند، به راحتی اقدامات ثبت سفارش خود را تکمیل کرده و در کوتاهترین مدت زمان محصول مد نظر را خریداری کنند.

ما به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های فعال در زمینه فروش تجهیزات اولیه ساخت و طراحی آسانسور توانسته ایم، در همه ی این سال ها رضایت کامل کاربران خود را به دست آوریم.

همه ی نمونه های موجود در لیست فروش ما، به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفت و کارایی آنها مورد تایید است به همین دلیل با اطمینان کامل می توانید محصول خود را خریداری کنید.

در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات بیشتر و یا راهنمایی کامل، تردید نکنید با ما با شماره های موجود در تماس باشید تا توضیحات کامل در اختیار شما قرار گیرد.

شرکت های مختلفی هستند که انواع فلکه هرزگرد را با کیفیت متفاوت تولید می کنند، ولی برای خرید حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید. یک فروشگاه معتبر هزگر به منظور کسب سودهای اندک ، با فروش محصولات غیر اصل، اعتبار خود را زیر سوال نخواهد برد.

قیمت فلکه هرزگرد آسانسور

قیمت فلکه هرزگرد به پارامتر و فاکتورهای مختلفی وابسته است، هر یک از عوامل موجود می تواند تا حدودی هزینه ی درخواستی برای خرید این محصولات را تحت کنترل قرار داد.

به منظور اطلاع از قیمت درخواستی می توانید با ما با شماره های موجود در تماس باشید. البته هزینه ی پیشنهادی برای این محصولات در اولین صفحه وب سایتمان در بخش فروش فلکه هرزگرد درج شده است.

به منظور ارائه خدمات کاربر پسند، هزینه ی بسیار مناسب برای خرید این محصولات در نظر گرفته ایم. از جمله مهمترین فاکتورهای اثر گذار بر قیمت فلکه هرزگرد می توان موارد زیر را نام برد:

کیفیت
نوع
استاندارد های مد نظر
کارایی
جنس
مقاومت
تعداد شیارها
قطر

پارامترهای یاد شده می تواند به مقدار قابل ملاحظه ای، هزینه ی درخواستی برای خرید فلکه هرزگرد تغییر دهد. هرگاه این محصولات به قیمت بسیار کم به شما ارائه شد،حتما به کارایی آنها مشکوک باشید  زیرا دلیلی وجود ندارد که یک محصول با کیفیت به قیمت ارزان به فروش برسد.

سودجویان بسیاری هستند که معمولا برای فروش محصولات غیر اصل خود، هزینه های کمتری را پیشنهاد می دهند، فلکه هرزگرد آسانسور بی کیفیت نه تنها هزینه صرف شده برای خرید آن را به باد خواهد داد، بلکه می تواند به خسارت های مالی و جانی جبران ناپذیری منجر شود.

باید و نبایدهایی در مورد فلکه هرزگرد آسانسور

در خرید فلکه هرزگرد لازم است برخی از باید و نبایدهایی را مد نظر قرار دهیم تا بتوان محصول مطمئن را انتخاب کنیم. یکی از مهمترین پارامترهایی که قبل از خرید باید در نظر گرفته شود، کیفیت فلکه می باشد، اين نوع از محصولات بايد از چدن خالص توليد شوند. متاسفانه برخي از توليد كنند به منظور ناخالصي هاي مختلفي نيز به ماده اوليه اين محصولات اضافه مي كنند.

به منظور جلب توجه خريدار نيز، هزینه ی کمتری ارائه می دهند. قرار است یک بار برای خرید این نوع از محصولات هزینه کنید و به مدت زیادی از کارایی آنها بهره مند شوید،پس حتما  محصولات مرغوب را انتخاب کنید. نصب این نوع از فلکه ها از دیگر نکاتی می باشد که باید به طور دقیق مد نظر قرار گیرد.

حتما اقدامات اجرا و نصب آن را به افراد کاردان و باتجربه بسپارید زیرا هرگونه سهل انگاری در این مورد می تواند به خسارت گزاف منجر شود. حتی اگر بهترین فلکه را نیز خریداری کرده باشید ولی اصول لازم برای نصب آن را در پیش نگیرید نمی توانید از کارایی آن بهره مند شوید.

نکته ی دیگری که باید خاطر نشان کرد این است که توضیح وزن فلکه هرزگرد بر روی سیم بکسل ها باید به طور دقیق انجام شود زیرا در غیر این صورت ممکن است بار بیشتری بر یک قسمت اعمال شود و این امر خطرات زیادی به همراه داشته باشد.

همین اکنون می توانید برای خرید فلکه هرزگرد با ما با شماره های موجود در تماس باشید.

+1
محصولات مرتبط
دیدگاه خودتان را ارسال کنید.
پیشنهاد سردبیر
وکو weco تامین کنندگان

وکو weco

WECO در سال 2004 توسط متخصصان با تجربه صنعت تاسیس شد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ 1
جنتا centa تامین کنندگان

جنتا centa

پرده نوری جنتا Centa در سال 1991 برای بهره برداری در سرویس آسانسور و اسكون مونتاژ تأسیس شد ،

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ 1
توربوسل turbocell تامین کنندگان

توربوسل turbocell

این شرکت در سال 1393 در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان پذیرش شد.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ 1
متروپلاست metroplast تامین کنندگان

متروپلاست metroplast

شرکت Metroplast در زمینه طراحی و ساخت اجزای ایمنی بالابر تخصص دارد.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ 1
جان لیفت canlift تامین کنندگان

جان لیفت canlift

قفل جان لیفت JAN LIFT که در استانبول 1988 تأسیس شد ، با تولید "دستگاه قفل درب LIFT LANDING DOOR LOCKING" برای بخش آسانسور شروع به کار کرد

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ 1
بهران BEHRAN تامین کنندگان

بهران BEHRAN

گروه صنعتی بهران نتیجه بیش از سه دهه تلاش و کوشش جمعی از مدیران و متخصصان ایرانی است . این مجموعه در طول فعالیت صنعتی خود نقش پررنگی را در پیشرفت و گسترش صنعت آسانسور و پله برقی در ایران ایفا کرده است . تلاش های صورت گرفته از سوی گروه صنعتی بهران آنچنان تاثیر گذار بوده که بسیاری از مراکز آکادمیک ، سازمان هایی همچون استاندارد ، شرکت های خارجی و داخلی ، از بهران به عنوان افتخاری ملی برای ایران یاد می کنند .

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ 1
فلایویل موتور آسانسور چیست آسانسور

فلایویل موتور آسانسور چیست

هر دستگاهی از یک سری قطعات تشکیل شده است؛ آسانسور هم مانند هر وسیله دیگری هم قطعات اصلی دارد و هم فرعی؛ همان طور که می‌دانید موتور اصلی ترین قطعه هر دستگاهی است.

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ 1
هنگام گیر کردن در آسانسور چه کار کنیم ؟ آسانسور

هنگام گیر کردن در آسانسور چه کار کنیم ؟

اقدامات لازم درهنگام گیر افتادن در آسانسور

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ 1
پاراشوت یا ترمز ایمنی آسانسور

پاراشوت یا ترمز ایمنی

بررسی اجزا و چگونگی عملکرد وکارایی پاراشوت در آسانسور

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ 1
معرفی گاورنر آسانسور آسانسور

معرفی گاورنر آسانسور

گاورنر در آسانسور چیست و چه کاربردی دارد؟ مهمترین مزیت به کارگیری آن چیست؟ استفاده از این محصول در ساخت و طراحی آسانسور چه نقشی دارد؟

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ 1